Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  Hotel Warszawianka

 • pic

  Dworek nad Regą

 • pic

  ONA

 • pic

  Orbita


Regulamin

Regulamin oraz polityka prywatności portalu LokaleWeselne.com.pl

1. Celem serwisu LokaleWeselne.com.pl jest prezentacja różnego rodzaju obiektów (Domów Weselnych, Hoteli, Restauracji oraz Dworów i Pałaców z całej Polski) organizujących przyjęcia weselne.

2. Użytkownik zobowiązany jest do publikowania treści zgodnych z prawdą, nie naruszając dóbr i praw osób trzecich a także będących w zgodzie z polskim prawem

3. Organizator zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą użytkownik (kupujący) mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

4. Podmiotem prowadzącym sklep jest:

PR MANAGEMENT POLSKA SP. Z O.O.
UL. DŁUGOSZA 15
42-580 WOJKOWICE,
NIP:6252465931,
REGON: 380874279

5. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

a) Płatność elektroniczna - kartą kredytową lub szybkim przelewem z banku - po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowana/y szyfrowanym połączeniem na strony DotPay, gdzie dokończyć realizację zamówienia, opłacając je.

b) Przelewem na konto bankowe - w tytule zapłaty prosimy podać e-mail zamawiającego oraz dopisać "Płatność ze strony LokaleWeselne.com.pl". Realizacja zamówienia nastąpi po wpłynięciu opłaty za zamówienie na nasze konto:

PR MANAGEMENT POLSKA SP. Z O.O.
UL. DŁUGOSZA 15,
42-580 WOJKOWICE

Nr rach bankowego ING:
29 1050 1298 1000 0090 3197 4778

6. Każdy obiekt dokonujący pierwszej rejestracji w serwisie LokaleWeselne.com.pl otrzymuje niezobowiązujący, bezpłatny okres testowy wynoszący 60 dni, po którym może przedłużyć współpracę wykupując płatny abonament (99 PLN brutto, w cenie 23% VAT na okres 12 miesięcy oraz wysyłka faktury pod wskazany adres)

7. Wszystkie ceny w serwisie LokaleWeselne.com.pl są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów

8. Nabywca ma możliwość dokonywania zamówień w serwisie LokaleWeselne.com.pl w trybie online 24 godzin/7 dni w tygodniu/365 dni w roku.

9. Serwis LokaleWeselne.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze strony internetowej LokaleWeselne.com.pl zaistniałe z przyczyn technicznych (przegląd, wymiana i awaria sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.

10. Serwis LokaleWeselne.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich mających na celu zakłócenie transmisji danych w trakcie dokonywania zakupu oraz za wszelkie działania kupującego lub osób trzecich, mające na celu nieautoryzowane korzystanie z systemu sprzedaży.

11. Serwis LokaleWeselne.com.pl nie odpowiada za potencjalne szkody powstałe z przyczyn leżących po stronie www.dotpay.pl.

12. W celu usunięcia ogłoszenia z serwisu LokaleWeselne.com.pl należy skontaktować się z administratorem, pisząc na adres: bok@lokaleweselne.com.pl

13. Serwis LokaleWeselne.com.pl zaznacza sobie termin na realizację zamówień w ciągu od 2 do 7 dni

14. Kupujący może zrezygnować z zakupu w każdym momencie aż do momentu dokonania płatności za pomocą serwisu www.dotpay.pl

15. Rejestracja w serwisie LokaleWeselne.com.pl oznacza, iż użytkownik zapoznał się i akceptuje niniejszy Regulamin oraz Politykę Prywatności serwisu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie i w celach określonych w odrębnym formularzu wyrażenia zgody.

16. Reklamacje związane z wykupionymi usługami w serwisie LokaleWeselne.com.pl można zgłaszać pod adresem e-mail: bok@lokaleweselne.com.pl, w terminie 14 dni od dnia dokonania rezerwacji lub zakupu. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, aktualny adres poczty elektronicznej, nazwę obiektu lub usługi, której reklamacja dotyczy wraz z dokładnym opisem i powodem reklamacji. Reklamacja rozpatrzona zostanie w terminie 14 dnia złożenia reklamacji. Kupujący zostanie poinformowany o rozpatrzeniu reklamacji na adres e-mail, z którego złożono reklamację.

17. W przypadku uwzględnienia reklamacji, usługa zostanie naprawiona lub wymieniona na nową. Jeżeli wymiana lub naprawa nie są możliwe, Kupujący otrzyma zwrot uiszczonej należności.

 • pic

  Centrum

 • pic

  Bacówka sala weselna

 • pic

  Olandia

 • pic

  Zajazd Miłki