Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  DWOREK KRAKOWSKI

 • pic

  Olandia

 • pic

  Usługi Hotelowe 17

 • pic

  Centrum


Reklama

LokaleWeselne to jeden z najnowocześniejszych serwisów prezentujących sale weselne w polskim internecie. Wykupując reklamę w naszym serwisie zwiększysz zainteresowanie swoim lokalem nawet o 30-40%.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka wersji abonamentów. Tak aby mogli Państwo jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb.

Oprócz abonamentów przedłużających emisje ogłoszenia, promującego obiekt weselny, oferujemy możliwość wykupienia opcji dodatkowych znacznie uatrakcyjniających Państwa ogłoszenie.

Dostępne formy abonamentów:

Klikając wybieram, klient oświadcza, że zapoznał się z regulaminem.

Bezpłatny abonament

60 dni bezpłatnej emisji ogłoszenia dla nowo zarejestrowanych obiektów, które nigdy wcześniej nie reklamowały się w serwisie. 60 dniowy abonament nie zobowiązuje do przedłużania abonamentu. Bez żadnych kruczków!

Abonament na 365 dni (rok) - 99 PLN

Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres jednego roku. Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay


Abonament na 730 dni (2 lata) - 169 PLN

Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres dwóch lat. Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay


Abonament na 1095 dni (3 lata) - 229 PLN

Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres trzech lat. Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay

Opcje dodatkowe:


Dedykowany opis - 48 PLN

Wykupienie powyższej opcji oznacza, iż pracownicy naszego portalu (oczywiście w porozumieniu z Państwem) na podstawie Państwa strony internetowej, opinii klientów pozostawionych w Internecie a także (na prośbę) materiałów przesłanych przez Państwa, opracują unikalny artykuł reklamowy o długości 2-3 tyś znaków (ok 2 trony A4).

W Internecie często powielany jest schemat – jeden artykuł na dziesiątki stron. Powoduje to, iż osoby wyszukujące informacji nie odnajdują nic nowego. Informacje są powielane. Dedykowany artykuł znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, iż osoby wyszukujące miejsce na wesele wybiorą właśnie Państwa ofertę.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay

Abonament na 365 dni wraz z dedykowanym opisem – 137 PLN (10 PLN mniej)

Wykupując powyższy abonament wraz dedykowanym opisem oszczędzają Państwo 10 PLN w stosunku gdyby wykupili Państwo poszczególne usługi osobno. Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres jednego roku. Do ogłoszenia zostanie stworzony unikalny artykuł o długości 2-3 tyś znaków (ok 2 trony A4) Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay


Abonament na 730 dni wraz z dedykowanym opisem - 199 PLN (18 PLN mniej)

Wykupując powyższy abonament wraz z dedykowanym opisem oszczędzają Państwo 18 PLN w stosunku gdyby wykupili Państwo poszczególne usługi osobno. Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres dwóch lat. Do ogłoszenia zostanie stworzony unikalny artykuł o długości 2-3 tyś znaków (ok 2 trony A4) Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay


Abonament 1095 dni wraz z dedykowanym opisem - 247 PLN (30 PLN mniej)

Wykupując powyższy abonament wraz z dedykowanym opisem oszczędzają Państwo 20 PLN w stosunku gdyby wykupili Państwo poszczególne usługi osobno. Ogłoszenie będzie emitowane w serwisie przez okres trzech lat. Do ogłoszenia zostanie stworzony unikalny artykuł o długości 2-3 tyś znaków (ok 2 trony A4). Obiekty, które wykupią abonament zawsze są wyświetlane przed ofertami w abonamencie darmowym.

Wybieram: Kliknij aby zapłacić przez Dotpay

Pierwszy na liście

Twoja prezentacja będzie zawsze pojawiać się na pierwszej stronie na liście lokali filtrowanych po mieście lub województwie. Cena promocyjna: tylko teraz 29 zł za miesiąc.

Szczególnie polecamy - po lewej stronie - 160 px X 124 px

Twoja reklama będzie wyświetlać się po lewej stronie serwisu na stronie głównej oraz na każdej podstronie. Cena promocyjna: tylko teraz 69 zł za miesiąc. Reklama wyświetlana rotacyjnie.

Szczególnie polecamy - po prawej stronie - 190 px X 126 px

Twoja reklama będzie wyświetlać się po prawej stronie serwisu na stronie głównej oraz na każdej podstronie. Cena promocyjna: tylko teraz 59 zł za miesiąc. Reklama wyświetlana rotacyjnie.

Reklama bilbordowa - 750 px X 100 px

Reklama wyświetlana na stronie głównej oraz każdej podstronie serwisu. Cena promocyjna: tylko teraz 399 zł za miesiąc.
W sprawie zamieszczenia reklamy dodatkowej na portalu proszę kontaktować się z Działem reklamy: bok@lokaleweselne.com.pl
 • pic

  Olandia

 • pic

  Zajazd Miłki

 • pic

  Centrum

 • pic

  Usługi Hotelowe 17