Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  Bacówka sala weselna

 • pic

  Dworek nad Regą

 • pic

  Usługi Hotelowe 17

 • pic

  Olandia


Artykuły

Uroczystość zaślubin

pic

  Uroczystość zaślubin to czas szczególnej radości, ale warto przy tej okazji pamiętać o potrzebujących. Zamiast zakupu kwiatów możecie Państwo zebrać datki (samodzielnie lub poprosić wolontariusza o pomoc), a następnie przekazać je na rzecz Fundacji Pomocy Sierotom. Prosimy o pomoc finansową, ponieważ dysponując środkami finansowymi mamy większą możliwość trafienia w konkretne potrzeby naszych Podopiecznych.

Weselne menu

pic

  Jadłospis na wesele to sprawa podstawowa podczas organizowania przyjęcia weselnego! Podczas komponowania weselnego menu warto zadbać o to, aby posiłki były różnorodne, ponieważ upodobania kulinarne gości mogą bardzo się od siebie różnić. Warto do menu włączyć różne typy produktów, aby każdy gość weselny mógł znaleźć coś dla siebie. 

Trendy w ślubnych obrączkach

pic

  Obrączki ślubne to najważniejszy symbol małżeństwa, który towarzyszy małżonkom do końca ich życia. Nic dziwnego, że wybór odpowiednich obrączek to bardzo istotna decyzja.  Na rynku jubilerskim dostępna jest bardzo szeroka oferta obrączek ślubnych – od prostych, skromnych obrączek, do tych bardziej wyszukanych, inkrustowanych i dodatkowo zdobionych.

Ślub kościelny a cywilny

pic

  Ślub kościelny i cywilny różnią się od siebie nie tylko przebiegiem ceremonii, ale także towarzyszącym im formalnościom. Ślub kościelny jest traktowany jako sakrament małżeństwa i oznacza ślubowanie miłości i wierności małżeńskiej przed obliczem Boga. Najczęściej odbywa się on w parafii pana młodego lub panny młodej. Nie jest to reguła – narzeczeństwo ma prawo wybrać dowolną parafię, ale jej proboszcz musi wyrazić na to zgodę.

Od czego są świadkowie

pic

  Para młoda to oczywiście najważniejsze osoby na ślubie i weselu, ale ceremonia zaślubin nie może odbyć się bez świadków, na których spoczywa wiele obowiązków. To właśnie świadkowie dbają o to, aby wesele przebiegło bez zakłóceń i aby gościom niczego nie brakowało.

Sesja fotograficzna

pic

  Aby ślubna sesja fotograficzna była naprawdę udana, nie wystarczy tylko pozować – trzeba pamiętać o kilku szczegółach, od których zależy efekt sesji ślubnej.

Najważniejsze zwyczaje weselne

pic

  Zwyczaje weselne odrywają istotną rolę na każdy przyjęciu weselnym – nikt nie wyobraża sobie wesela z prawdziwego zdarzenia bez oczepin czy przeniesieniem panny młodej przez próg. 

Najnowsze trendy w modzie ślubnej

pic

  Przez cały ślub i wesele oczy wszystkich gości będą skupione na młodej parze. Dlatego powinni oni zadbać o to, aby tego dnia wyglądać nie tylko przepięknie, ale także modnie! Strój zgodny z obowiązującymi trendami w modzie ślubnej dotyczy nie tylko panny młodej, ale również pana młodego! 

Muzyka na weselu

pic

  W dużej mierze to właśnie od muzyki i dobrego wodzireja zależy, czy wesele będzie udane. Wybór muzyki na wesele często jest sprawą kłopotliwą, ponieważ z reguły wśród gości weselnych są zarówno osoby młode, jak i te starsze, a gusta jednych i drugich  rzadko się ze sobą pokrywają. Dlatego orkiestra powinna posiadać zróżnicowany repertuar i zachować odpowiednie proporcje pomiędzy stylami muzycznymi. 

Jak wybrać dobrego fotografa ślubnego

pic

  Fotografie ślubne i weselne to pamiątka na całe życie, dlatego warto poświęcić nieco czasu na wybór dobrego fotografa ślubnego. Poszukując profesjonalisty warto kierować się kilkoma istotnymi wskazówkami. 

Dekorowanie sali weselnej

pic

  Dekoracja sali weselnej jest równie ważna, jak wybór miejsca na przyjęcie weselne. To właśnie od odpowiedniej dekoracji zależy, w jakim klimacie będzie utrzymana zabawa i jak goście będą się czuli w weselnym otoczeniu. Coraz więcej osób powierza to zadanie profesjonalnym dekoratorom wnętrz, ale nadal jeszcze lubimy samodzielnie dekorować weselne sale – zgodnie ze swoim gustem i własną koncepcją. 

 • pic

  Centrum

 • pic

  Orbita

 • pic

  Olandia

 • pic

  Sala Weselna Agata